Віталій Малецький зустрівся з Послом Австралії в Україні

Вчора, 23 вересня 2019 року міський голова Віталій Малецький зустрівся з  Послом Австралії в Україні  пані Меліссою О’Рурк, яка прибула до Кременчука з офіційним візитом.

Віталій Малецький зазначив, що йому надзвичайно приємно, що пані Посол знайшла можливість завітати до нашого міста, особливо приємно ще й те, що цей візит відбувається  у вересневі дні, коли  Кременчук відзначає 448-у річницю від дня заснування міста  та 76-у річницю визволення його від нацистських загарбників, а також разом з іншими країнами світу День миру. Кременчук – відкрите місто, тому цього року до нас на свята завітало чимало гостей, в томі числі дипломатів та делегацій з різних країн. Візит же  Посла Австралії в Україні підкреслює, що ніякі відстані не шкодять  спілкуванню і налагодженню дружніх зв’язків, якщо у людей є таке бажання. Пані Мелісса О’Рурк подякувала керівникові міста за гостинність і також висловила сподівання на подальшу взаємовигідну співпрацю з Кременчуком.

У рамках свого візиту до нашого міста Надзвичайний та Повноважний Посол Австралії в Україні відвідала Кременчуцький ліцей №10 “Лінгвіст”, де поспілкувалася з юними дипломатами, розповіла їм про свою країну та поділилася враженнями від Кременчука.  Цього ж дня пані Мелісса О’Рурк планує взяти участь у відкритті виставки в Кременчуцькій міський картинній галереї та відвідати Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини.

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: Малецький  мер  посол 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин