Юрій Шаповалов привітав ветерана Другої Світової війни з Днем міста

З нагоди  Дня міста, 76-річниці визволення Кременчука від нацистських загарбників найщиріші і найтепліші вітання приймають наші дорогі ветерани Другої світової війни.

Серед небагатьох, хто й сьогодні, незважаючи на поважний вік, знаходиться у бойовому строю  ветеран Другої світової війни, учитель української мови та літератури, завідувач Крюківським районним відділом освіти 1975-1989рр. Хорошун Антон  Трохимович. Народився Антон Хорошун 05 травня 1929 року в селі Ступки Зіньківського району Полтавської області в селянській родині. Коли почалася Друга світова війна, Антону було всього 12 років, але як і багато підлітків того часу, він працював у колгоспі, допомагаючи дорослим наблизити довгоочікувану перемогу.  На початку  80 -тих років волею долі він приїхав до Кременчука, де й пропрацював на освітянській ниві довгі роки. Уже перебуваючи на заслуженому відпочинку, Антон Трохимович багато часу приділяв вихованню підростаючого покоління, і зараз свої знання і життєвий досвід передає молоді.

З 76-річницею визволення Кременчука від нацистських загарбників, з 448 –річницею заснування Кременчука привітати Антона Трохимовича завітав до нього додому народний депутат України Юрій Шаповалов –квіти і подарунки, а ще – теплі обійми і щирі слова вдячності за життєвий подвиг. В свою чергу, Антон Трохимович подякував Юрію Шаповалову за те, що він ніколи не забуває  ветеранів, що не тільки вітає зі святами, але й допомагає вирішувати проблемні питання.

Все по темі: ветерани  Шаповалов 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин