“Укртатнафта” закликає не підвищувати тарифи на прокачування нафти

Щодо неприпустимості підняття тарифів на транспортування нафти магістральними трубопроводами

У вересні цього року ПАТ «Укртатнафта» збільшила місячний об’єм переробки нафтової сировини на 30%,  також майже у 2 рази зросли показники транспортування імпортної нафти магістральними нафтопроводами на Кременчуцький НПЗ.  Це призвело до суттєвого зниження собівартості вказаних послуг, однак Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), разом з АТ «Укртранснафта» ініціює різке збільшення тарифів на транспортування нафти магістральними трубопроводами  – майже у 2,5 рази.

Поява проектів таких документів вказують  – НКРЕКП відстоює інтереси лише державного монополіста АТ «Укртранснафта», що вже і так є надприбутковим підприємством (чистий прибуток за 2018 рік склав 1,5 млрд. грн.)

ПАТ «Укртатнафта» вимушена звернутись до Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. з приводу таких ініціатив НКРЕКП і АТ «Укртранснафта», які призведуть до падіння конкурентоздатності вітчизняної нафтопереробки та до суттєвого зменшення об’ємів переробки нафти і випуску нафтопродуктів. Крім того,  це повністю суперечить Енергетичній стратегії України до 2035 року (затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів від 18.08.17 року № 605-р), якою одним із основних завдань Уряду України передбачено забезпечення 50% потреб внутрішнього ринку нафтопродуктами українського виробництва та зменшити залежність країни від імпортного пального.

Тож «Укртатнафта» заявляє про необхідність відміни розгляду цього проекту Постанови та залишення без змін тарифів на транспортування нафти магістральними трубопроводами. Це унеможливить дестабілізацію стратегічних галузей  та послаблення енергетичної безпеки і обороноздатності країни.

ПАТ «Укртатнафта» впевнене, що Уряд дасть оцінку таким дестабілізуючим економіку ініціативам АТ «Укртранснафта» та НКРЕКП, а послідуючі його дії сприятимуть захисту національних інтересів та розвитку країни.

 

Все по темі: НПЗ  ПАТ “Укртатнафта” 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Жовтня, 2019 П’ятниця
17 Жовтня, 2019 Четвер
16 Жовтня, 2019 Середа
більше новин