У МОЗ проведуть внутрішній аудит: залишаться працювати лише найефективніші співробітники

Скалецька наголосила, що міністерство працює у звичайному режимі, тому громадянам немає про що турбуватись.

Після аудиту в Міністерстві охорони здоров’я залишаться працювати найефективніші співробітники.

Про це йдеться в заяві міністра охорони здоров`я Зоряни Скалецької, опублікованій на Facebook-сторінці МОЗ. Вона нагадала, що в МОЗ проходитиме аудит, за результатами якого найкращі та найефективніші співробітники залишаться працювати в міністерстві.

“Хто за картинками ховає неефективність і бездіяльність – на вихід. Хочу запевнити всю команду міністерства – всі, хто працює ефективно на державу і народ України, спеціаліст у своїй справі – далі буде працювати в команді. І на тому крапка. Суть реформи державної служби – професійні чиновники, знавці своєї справи, що без політики працюють на державу. А не політичними засобами воюють з командою міністерства”, – зазначила міністр.

Скалецька наголосила, що міністерство працює у звичайному режимі, тому громадянам немає про що турбуватись.

“Про звинувачення та інформацію щодо ліків, придбання автомобілів швидкої допомоги та інші закиди. Я особисто вивчаю кожен з пунктів… Окрема увага – про закупівлі автомобілів. СБУ повідомило мене, що документи, які мені надали на підпис, мають ознаки корупції (розтрати) на 100 млн гривень. Про це кілька тижнів назад я повідомила і департаменти охорони здоров’я в областях. Чи є ще питання?”, – йдеться в заяві. Очільниця МОЗ також додала, що знову планує організувати зустріч з колективом міністерства.

25 вересня радник Скалецької Дмитро Раімов заявив, що в усіх підзвітних і підконтрольних МОЗ установах буде проведено аудит. В першу чергу, за словами Раімова, аудит проведуть у Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”, на державному підприємстві “Медичні закупівлі України” та в Центрі ендокринної системи. Раімов також наголосив, що буде проводитися перевірка роботи співробітників МОЗ, за результатами якої буде оптимізована структура міністерства, для того щоб “далі продовжувати реформи”.

За матеріалами УНІАН

Все по темі: здоров’я  МОЗ 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин