Кременчуцьку молодь запрошують до участі в академії волонтерства

У Кременчуці стартував набір на проект «Кременчуцька академія волонтерства».  Організаторами проекту традиційно стали Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Центр “Розвиток корпоративної соціальної
відповідальності”, управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні.

Мета проекту – навчити активну молодь не лише бачити проблеми навколо, але і робити кроки для їх вирішення. На всіх учасників чекають цікаві заняття, відео лекції та знайомство з активістами молодіжного руху міста. Організатори сподіваються, майбутні волонтери зможуть визначитися зі своїм місцем у волонтерській діяльності Кременчука.

Цього року волонтери говоритимуть про саморозвиток, допомогу «тут і зараз» та волонтерство у всіх його проявах. Учасники навчаться надавати першу домедичну допомогу, працювати у команді та розвінчають міфи про волонтерство.

Участь у проекті допоможе не лише підняти соціально-значущі теми, але і навчити молодих волонтерів не боятись робити перші кроки та братись за вирішення соціальних питань. Волонтер – це не лише учасник акцій, але і людина, яка не лишається осторонь і завжди готова допомогти тому, хто опинився у біді. Але кожен волонтер пам’ятає головне гасло і девіз будь-якої волонтерської роботи «Ми не зможемо врятувати всіх. Але ми врятуємо більше, ніж ті, хто навіть не спробує!».

Ми щиро запрошуємо всіх кременчужан віком від 14  до 21 року заповнювати анкету та ставати до  волонтерського руху. Проект триватиме 4 тижні з 11 жовтня 2019 року по                 02 листопада 2019 року – заняття будуть проходити 1 раз на тиждень.

Для участі в проекті необхідно заповнити анкету за посиланням до 05 жовтня 2019 року. Головними критеріями відбору учасників будуть особиста мотивація та зацікавленість у проекті. Тож, заповнюйте анкети і ставайте на крок ближче до волонтерства!

Разом ми зможемо більше!

 

Контакти організаторів:

Електронна пошта: [email protected]

Реєструватись на участь в Академії тут:

Соціальні мережі:  https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk

Контактний телефон: 068-018-18-95, 097-779-78-98, (05366)3-51-06

Все по темі: "Академія волонтерства"  волонтерство 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин