На проспекті Свободи буде нова клумба

Наразі бригади цеху зеленого будівництва КП «Благоустрій Кременчука»  працюють на проспекті Свободи. На ділянці від вул. Європейської до зупинки громадського транспорту «Троїцький ринок»  озеленювачі вирівнюють поверхню майбутнього газону, культивують ґрунт і  удобрюють його грибним компостом. Вже навесні наступного року в цьому місці будуть розбиті клумби та ростиме газонна трава.

Нагадаємо, тротуар на проспекті Свободи на ділянці від «Приватбанку» до зупинки громадського транспорту «Троїцький ринок» було капітально відремонтовано минулого року. До цього ж він перебував у неналежному технічному стані.  Проектною документацією було передбачено повну заміну дорожнього  покриття на цій ділянці  тротуару, встановлення нових зручних сходів, облаштування пандусів із перилами.

Після повного обсягу робіт, проведеного дорожніми службами,  на цьому об’єкті вуличної мережі Кременчука між тротуаром і проїжджою частиною автошляху озеленювачі мали облаштувати клумби та газони. Цього року такі роботи ними були виконані на ділянці від «Приватбанку» до вул. Європейської. Наступного буде проведено озеленення  від вул. Європейської до зупинки «Троїцький ринок».

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Все по темі: клумба  КП «Благоустрій Кременчука» 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин