Вручення стипендій від Всеукраїнського Благодійного фонду «Джерело Дніпра»

Вручення стипендій від Всеукраїнського Благодійного фонду «Джерело Дніпра»

Чотирнадцять років тому, у 2005 вперше кременчуцькі студенти отримали стипендію за успіхи в навчанні від Почесного Громадянина Кременчука Володимира Митрофановича Матицина. Тоді їх було лише троє. За ці роки стипендіатів було – 312!!! Всі вони отримали визнання і грошому винагороду, щомісячну стипендію від Благодійного фонду «Джерело Дніпра» на чолі із Почесним Президентом Володимиром Матицином.
Сьогодні у 30-й раз відбулось вручення стипендій кращім представникам молоді міста: науковцям, спортсмена, активістам, волонтерам. Головною метою вручення стипендії є стимулювання молоді до найкращих результатів своєї роботи як у навчанні так і в інших напрямках суспільного життя.

«Кременчук неймовірне гарне та розвинене місто. Тут сконцентровані великі підприємства і дуже вмілий менеджмент, який і дає змогу, навіть зараз, у важкі часи залишатись нашому місту донором. Таким, яке розвивається і є одним із великих наповнювачів державного бюджету. Я бачив багато різних міст, і хочу сказати, що Кременчук особливий – найкращій. Однак зараз ми спостерігаємо певну проблему, люди їдуть в інші міста і країни. Навчаються, отримують освіту тут і далі їдуть кудись. А хто ж буде і далі розвивати наше місто, маю надію, що це Ви! Молоді, активні і талановиті.
Можливо у когось виникне питання а навіщо ви це робите, призначаєте стипендії, віддаєте гроші комусь, для нас це не питання. Ми живемо тут, і це з одного боку інвестиція у кращих представників молодого покоління, а з іншого винагорода, заслужена, перша зарплата, для тих хто своєю працею її заробив. Це така собі запевнення в тому, що працюючи, можна досягти успіхів.
Я хочу побажати вам лише досягнень і перемог, успіхів, і хочу, щоб ви знали – ви це заробили, своїм наполегливим трудом!», – зазначив Володимир Матицин.
Всеукраїнський Благодійний фонд «Джерело Дніпра» працює дуже багато років і завдяки роботі Почесного Президента фонду, у місті було знайдено та виховано спортсменів світового рівня, таких як Ліза Каланіна, Денис Пояцика, які є вихованцями спортивного клубу «Легіон». Міський музей отримав неймовірно красивий вітраж, постійну допомогу отримують діти, вихованці художньої школи, міські бібліотеки, пенсіонери, громадські організації на кшталт ГО «Рідне місто».
Стипендії для молоді призначають два рази на рік, і гроші стипендіати отримують шість місяців. У 2019 році для студентів вищих навчальних закладів це 1430 гривень, для студентів ПТУ – 930 гривень. Всі податки фонд сплачує окремо, тож ця сума є «чистою» і не змінною.
2 жовтня 2019 року стипендіатами стали:
Діана Похила, магістрантка 5-го курсу факультету електронники та комп’ютерної інженерії Кременчуцького університету імені Михайла Остроградського.
Марія Маковецька, магістрантка 5-го курсу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Дарина Романенко, студентка 4-го курсу спеціальності «Філологія» Кременчуцького інституту імені Альфреда Нобеля.
Денис Боцман, студент 4-го курсу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, спеціальність «Бухгалтерський облік та аудит».
Назарій Сігіназ, студент 3-го курсу коледжу Кременчуцького національного університету імена Михайла Остроградського за спеціальністю «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки».
Дарина Кареліна, студентка 4-го курсу Кременчуцького педагогічного коледжу імені Макаренко, відділення «Фізичне виховання»
Дмитро Залюбовський, студент 4-го курсу Кременчуцького коледжу транспортної інфраструктури за спеціальністю ремонт тягового рухомого составу.
Віталій Чердниченко, студент 4-го курсу Кременчуцького медичного коледжу імені Литвиненко, відділення «Лікарська справа».
Аліна Тертишна, учениця курсу Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 у місті Кременчук, професія «Лаборант хімічного аналізу»
Алла Бисенко, учениця 2-го курсу фах «Кравець, закрійник» Кременчуцького професійного ліцею імені Макаренко.
Максим Данилесько, учень ПТУ №26, професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
Іван Скрипник, учень ВПУ№7.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин