До уваги кременчужан призовного віку!

Військовий комісар Кременчуцького об’єднаного міського  військового комісаріату підполковник  Роман Сушко підписав наказ «Про   призов   громадян  на строкову військову службу», відповідно до якого з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року проходитиме призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Явці на призовну дільницю м. Кременчука та Кременчуцького району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 20 років, а також громадяни, які народилися у 1992 – 1999 р.р. та в яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Кременчук, вул. Генерала Жадова, 6 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до  військового комісаріату до 02 вересня 2019 року, при собі мати документи, що посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Кременчука та Кременчуцького району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ” керівники підприємств, установ та організацій, в тому числі  навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин