Третій жіночийфестиваль «Аніма» у Кременчуці

У Кременчуці в Т РК «Європа» 12-13 жовтня відбудеться третій всеукраїнський фестиваль «Аніма». Фестиваль про нові тенденції в житті жінки. Про свіжі ідеї у взаєминах, красі, культурі, часі, Life Style. Про те, як встигнути все, не втрачаючи себе.

Учасників очікує 22 майстер-класи та 2 трансформаційні ігри, а також ярмарок, фотозона, експрес-консультації, інтелектуальний батл «Гроші або мрія?», розіграш подарунків від спонсорів та сюрпризи від організаторів. Понад 300 учасників на останньому фестивалі, які зібрались разом для того, щоб розвиватись та надихатись.

Спікери з нашого та інших міст розкажуть про гроші, спілкування з дітьми, енергію, відносини, харчування, мозок, психосоматику і багато іншого. Як навчитися читати етикетку на косметиці та зробити так, щоб шкіра виглядала молодою? Що робити з дитиною, яка постійно тримає в руках телефон? Як пробачити людину і подолати гнів? Де знайти «чарівний пендель», щоб почати досягати поставлених цілей? На одному з майстер-класів можна розмалювати власний одяг та віднести додому свою авторську дизайнерську річ або ж за допомогою трнсформаційної ігри розібратись у собі.

«Два дня стислої, доступної та зрозумілої інформації, яка відкриває нове, дозволяє заглиблюватися, допомагає в житті та міняє його в тому напрямку, в якому хотілося давно, але чомусь не вистачало сил. Це живе спілкування, це енергетика, нові знайомства, нові знання, пізнання себе в першу чергу. Він потрібен тим, кому не вистачає натхнення та тим, хто шукає коло однодумців. Я вважаю, що людині потрібна людина і тому фестиваль існує, щоб ми вчилися один в одного, переймали знання», – розповідає організатор Анна Коваленко.

Яскраві та насичені вихідні у прекрасній компанії, які подарують інсайти, приємні спогади та нові знання. Цього року вхід і для чоловіків.

Придбати квиточки та дізнатись більше про фестиваль можна за посиланнями в соціальних мережах:

https://www.instagram.com/events_anima/

https://www.facebook.com/groups/142899779667670/

 

Контакти:

+380 97 088 40 65 (Анна)

+380 98 455 37 33 (Юлія)

 

 

 

 

 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
2 Квітня, 2020 Четвер
1 Квітня, 2020 Середа
31 Березня, 2020 Вівторок
більше новин