Богдан Головаш зустрівся з кременчуцькими школярами

Лейтенант ВМС України Богдан Головаш, який пробув у російських застінках 9 місяців і був звільнений шляхом двостороннього обміну полонених, проводить зустрічі з учнями загальноосвітніх закладів Кременчука, лідерами учнівського та студентського врядування. Під час них він розповідає своїм землякам про своє навчання, морську практику, умови перебування в полоні, про плани на майбутню службу.

У свою чергу Богдан Головаш висловив подяку за те, що в період ув’язнення кременчужани підтримували його рідних, надсилали листи. Він підкреслив, що ця підтримка була йому та його товаришам дуже потрібною, бо вони знали: те, що вони роблять, має значення для людей.

На найближчій сесії Кременчуцької міської ради за особливі заслуги перед Батьківщиною, виявлені при захисті інтересів держави та суспільства, за вірність українському народові, військовій присязі, відвагу при виконанні військового обов’язку, мужність, стійкість, самовідданість лейтенанта ВМС України Богдана Головаша планують відзначити почесним знаком «За заслуги перед містом».

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Росією та Україною. З полону повернулися 35 українців – це 11 політв’язнів та ще 24 моряки. Останніх захопили торік 25 листопада біля Керченської протоки. Українські військові катери «Нікополь» та «Бердянськ» і буксир «Яни Капу» російські силовики обстріляли, коли ті йшли з Одеси в Маріуполь. Моряків обвинувачували в незаконному перетині кордону.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Лютого, 2020 Четвер
26 Лютого, 2020 Середа
25 Лютого, 2020 Вівторок
більше новин