У Кременчуці зняли обмеження щодо сказу

Таке рішення  ухвалили члени протиепізоотичної комісії, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової. Зняття картинних заходів застосовується від 12 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, з 6 серпня у Кременчуці та в 10 км зоні від міста були встановлені карантинні обмеження на сказ тварин. Підставою для введення яких є офіційно зафіксований фахівцями ветеринарної медицини випадок ураження цією хворобою собаки, яка мешкала на подвір’ї будинку за на вул. Заводська  (Крюківський район).

Тоді було прийнято комплексний план із легалізації сказу в зоні ураження з метою профілактики та попередження подальшого розповсюдження цієї небезпечної хвороби, яка може мати смертельні наслідки і для тварин, і для людей.  Зокрема, спеціалістів відповідних було  зобов’язано проводити щеплення від сказу невакцинованих  тварин у 10 – ти км карантинній зоні, взяти на облік худобу та тварин, які утримується в зоні виявлення сказу, продовжити вакцинацію безпритульних та свійських тварин відповідно до затверджених графіків, створити запас протирабічної вакцини в закладах охорони здоров’я міста тощо.

На сьогоднішньому засіданні фахівцям ветеринарної медицини з метою попередження розповсюдження сказу було доручено продовжувати профілактичні щеплення тварин  на території Кременчука та Кременчуцького району. Долучитися до кампанії імунізації диких тварин проти сказу, яка наразі триває.

Все по темі: карантин  сказ 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин