У Кременчуці зняли обмеження щодо сказу

Таке рішення  ухвалили члени протиепізоотичної комісії, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової. Зняття картинних заходів застосовується від 12 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, з 6 серпня у Кременчуці та в 10 км зоні від міста були встановлені карантинні обмеження на сказ тварин. Підставою для введення яких є офіційно зафіксований фахівцями ветеринарної медицини випадок ураження цією хворобою собаки, яка мешкала на подвір’ї будинку за на вул. Заводська  (Крюківський район).

Тоді було прийнято комплексний план із легалізації сказу в зоні ураження з метою профілактики та попередження подальшого розповсюдження цієї небезпечної хвороби, яка може мати смертельні наслідки і для тварин, і для людей.  Зокрема, спеціалістів відповідних було  зобов’язано проводити щеплення від сказу невакцинованих  тварин у 10 – ти км карантинній зоні, взяти на облік худобу та тварин, які утримується в зоні виявлення сказу, продовжити вакцинацію безпритульних та свійських тварин відповідно до затверджених графіків, створити запас протирабічної вакцини в закладах охорони здоров’я міста тощо.

На сьогоднішньому засіданні фахівцям ветеринарної медицини з метою попередження розповсюдження сказу було доручено продовжувати профілактичні щеплення тварин  на території Кременчука та Кременчуцького району. Долучитися до кампанії імунізації диких тварин проти сказу, яка наразі триває.

Все по темі: карантин  сказ 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Січня, 2020 Субота
24 Січня, 2020 П’ятниця
22 Січня, 2020 Середа
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
більше новин