У Кремеенчуці триває трьохмісячник чистоти

Як виконуються заходи з прибирання та вивезення опалого листя комунальними службами міста, ліквідації сміттєзвалищ розглянули на засідання штабу.

Як повідомлялося раніше, своєчасним вивезення листя з території об’єктів комунальної власності та житлового фонду займається КП «КАТП- 1628». Напередодні працівники комунального підприємства визначили 300 місць складування опалого та сухого листя. Всі вони позначені спеціальними табличками.  В цих місцях заборонено залишати сміття побутового та будівельного походження.

На засіданні штабу також звернули увагу на тому, що кожен об’єкт господарювання повинен наводити лад і тримати в належному санітарному стані закріплені за ним території. Всі вони повинні мати договори з КАТП – 1628 на вивезення сміття.

Окремо зупинилися на проблемі спалювання сухої трави та листя. Такі дії тягнуть за собою правову відповідальність, а на порушників  відповідно до чинного законодавства накладаються штрафи, а саме,  на громадян від 10-ти до 20-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 50 – ти до 70-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.   

За інформацією директора КАТП – 1628 Сергія Шияна, на сьогоднішній день бригади підприємства вже вивезли 5 тис. куб. метрів опалого листя. Вивіз сміття з контейнерних майданчиків здійснюється відповідно за графіками, а в разі потреби – частіше.

Все по темі: листя  трьохмісячник чистоти 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин