Двоє дітей пільговиків отримають власне житло

Таке рішення ухвалили на засіданні місцевої комісії для підготовки пропозиції та прийняття рішень щодо використання у 2019 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової. Кошти на ці цілі виділені з державного бюджету в якості державної субвенції. Останній транш, який отримав Кременчук для реалізації державної програми щодо забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 23 років, був розміром 1 млн. 633 тис. 80 грн..

У рамках сьогоднішнього засідання комісії було прийняте рішення щодо надання грошової компенсації 2 молодим кременчужанам, які перебувають у міській квартирній черзі та підпадають під дію пільгової житлової програми. Розмір компенсації відповідно до формульних розрахунків становить 408 тис. 270 грн.. Решту ж  суму державної субвенції між кременчужанами з вищезазначеним пільговим статусом, які є наступними в квартирній черзі, розподілятимуть дещо пізніше.

За інформацією департаменту соціального захисту та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, у міській  квартирній черзі перебуває 56 осіб із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 23 років, із них 5  – мають статус інвалідів.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин