Кременчуцька художня школа святкує 45-річний юбілей

У Кременчуцькій міській художній галереї з цієї нагоди відкрито виставку робіт вихованців дитячого закладу естетичного виховання. Участь у відкритті взяли заступники міського голови Руслан Проценко та Дмитро Кравченко, Почесний громадянин Кременчука, Почесний Президент БФ «Джерело Дніпра» Володимир Матицин, керівник управління культури та туризму виконкому міської ради Володимир Кондрашов, педагоги та вихованці дитячої художньої школи, культурна спільнота та засоби масової інформації міста.

Від імені міського голови його заступник Руслан Проценко привітав викладацько-учнівський колектив закладу естетичного виховання Кременчука зі значущою культурною подією для них зокрема та міста вцілому. Він відзначив, що зі стін художньої школи за 45 років у  світ мистецтва та творчості вийшли тисячі людей,  наділених творчим даром і всілякими талантами. І нехай не кожен із випускників справжнього храму культури став професійним художником, все одно вони роблять життя навколо себе та оточуючих  прекрасним. Руслан Проценко подякував колективу викладачів школи за відданість справі, за збагачення культурного рівня міста та України. Цього дня відзнаки та подарунки з нагоди свята  отримали викладачі художньої школи від чисельних гостей заходу.

На виставці представлено більш ніж 250 дитячих робіт учнів КДХШ виконаних в різних техніках: акварель, гуаш, олівець, туш/перо, пастель на тонованому папері, гратаж,  гризайль та змішані техніки.

Довідка: На початку листопада 1974 року  розпочала свою роботу міська дитяча художня школа. У 2011 році вона стала носити ім’я нашого відомого земляка, художника-передвижника О. Д. Литовченка (1835-1890). Видатний художник Литовченко Олександр Дмитрович народився у м. Кременчук у 1835 році в родині викладача. На той час приміщення, де розташована зараз Кременчуцька дитяча художня школа, входило до комплексу будівель Кременчуцького повітового училища, де викладав  малюнок і креслення батько художника Дмитро Литовченко.

Із  1987 року художня школа відкрила філію  на Молодіжному, а з 1989 –  ще одну  на Раківці.

Все по темі: виставка  художня школа 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин