Кінець тижня “порадує” магнітними бурями: як вберегтися

Як повідомляють фахівці, магнітні бурі прогнозуються на 24 і 25 жовтня, у четвер і п’ятницю. При цьому магнітні бурі будуть слабкими – першого рівня G-1.

На цьому тижні очікується кілька магнітних збурень рівня G1. За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН), ці бурі вважаються слабкими. Як повідомляють фахівці, магнітні бурі прогнозуються на 24 і 25 жовтня, у четвер і п’ятницю. 

Звернемо увагу, що 26 жовтня в магнітосфері буде також фіксуватися збудження, однак воно не дотягне до категорії магнітної бурі. Кінець тижня також “порадує” збудженого стану магнітосфери аж до 28 жовтня.

Як уберегтися від впливу магнітних бур

Щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив, фахівці радять в цей період дотримуватись простих порад. Так, цей час краще провести в спокої, уникаючи стресових ситуацій і надмірних навантажень – як фізичних, так і емоційних. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі.

Медики радять робити зарядку вранці – кілька простих вправ поліпшать кровообіг, знімуть стрес і звільнять від погодної залежності. Також рекомендується час від часу приймати контрастний душ.

Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему. Слід дотримуватися меню, що складається з легкої їжі, мінімізувавши вживання дуже жирних, гострих і занадто солоних страв. Варто відмовитися від алкоголю і кави, замість цього пити більше води і заспокійливі чаї.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин