Кременчуцькі шляховики готують дороги до зими

Дорожні служби Кременчука продовжують працювати над покращенням якості асфальтобетонного покриття на  автошляхах міста. максимально з користю використовуючи сприятливі погодні умови, бригади ШРБУ працюють на кількох об’єктах міської вуличної мережі.

 Зокрема, в центральній частині Кременчука, всередині житлового кварталу на вул. Першотравневій, робота шляховиків виходить на фінішну пряму. Наразі вони облаштовують підходи до під’їздів і продовжують укладати на нову щебеневу основу асфальтобетонного покриття.  В іншому дворі на вул. Троїцький тривають роботи з ліквідації ямковості на внутришньоквартальній дорозі.

Приведення шляхового покриття до належного технічного стану, щоб водіям і пішоходам буде зручно користуватися міськими дорогами в зимовий період,   заплановане також на вул. Котлова, Леонова, Козацькій, Тараса Бульби, Молодіжній Володимира Великого, Героїв України тощо.

До цих робіт залучена сучасна дорожня техніка, яка дозволяє застосовувати нові дорожні технології, спрямовані на збільшення термінів експлуатації відремонтованих об’єктів.  

Все по темі: дороги 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин