Видатних кременчуцьких спортсменів забезпечать житлом

Вчора на засіданні сесії міської ради депутати затвердили Міську програму забезпечення  житлом   видатних спортсменів  міста  Кременчука на 2019-2024  роки.

Метою програми є поліпшення  житлово-побутових умов провідних спортсменів міста, зменшення їх міграції до інших міст і регіонів України. Можливість отримати квартиру за кошти міського бюджету має стати певною мотивацією для молодих та перспективних спортсменів у напрямку підвищення рівня їх спортивних результатів.

Серед тих, хто підпадатиме під дію цієї програми, – це  спортсмени, які посіли призові місця на Олімпійських та Паралімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, та разом із тим ті, які представляють  установи,  заклади та організації сфери фізичної культури і спорту м. Кременчука Полтавської області (спортивні клуби, дитячо-юнацькі спортивні школи, центри та клуби фізичної культури і спорту інвалідів,  спортивні федерації) та їх «залікові очки» і спортивні результати заліковані безпосередньо місту Кременчуку Полтавської області. Варто відзначити, що квартири спортсменам виділятимуться з комунального житлового фонду. Після 10 років вони матимуть право приватизувати житло та стати його власниками. 

Планується, що першим учасником цієї програми стане кременчужанин, відомий український боксер Віктор Вихрист, який цьогоріч став «золотим» призером  на Європейських іграх.

Нагадаємо, нещодавно 5 ордерів на службове житло отримали медики, які працюють у комунальній сфері охорони здоров’я Кременчука та є учасниками подібної  міської житлової програми. Її також було запроваджено з  метою залучення медиків і інтернів, які не мають власного житла,  до роботи в комунальних медичних установах. Як і у попередньому випадку, після 10 років роботи  в медичних установах комунальної форми власності, медичні працівники зможуть стати власниками цього житла.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин