Обласний Центр професійної досконалості буде у Кременчуці

Три заклади професійної освіти Полтавщини змагатимуться за можливість будівництва центру професійної досконалості.

Полтавська область увійшла до сімки регіонів, які змагатимуться за будівництво центру професійної досконалості. Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства освіти та науки України.

Так, окрім Полтавщини у цьому проєкті беруть участь Львівська, Вінницька, Запорізька, Миколаївська, Рівненська та Чернівецька області. Задля побудови по одному центру в чотирьох з цих регіонів України спрямують 20 млн євро згідно з проєктом “EU4Skills”.

Згідно з цим проєктом, модернізують інфраструктуру навчальних закладів, закуплять обладнання, створять центри досконалості. Також змінять зміст освіти, навчання майстрів та вчителів, розроблять нові освітні стандарти.

У кожній з семи областей на можливість стати центром професійної досконалості претендує по три заклади професійної освіти. Від Полтавської області змагаються Державний навчальний заклад “Решетилівський професійний аграрний ліцей” імені І. Г. Боровенського, Державний навчальний заклад “Гадяцьке вище професійне аграрне училище” та Вище професійне училище №7 Кременчука, передає PoltavskeTV.

Все по темі: ВПУ №7  освіта 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин