Дифтерія в Ужгороді: до міста завезли додаткові вакцини

8 флаконів дифтерійного антитоксину надали сусідні області.

До Ужгорода спеціальним транспортом доставили сироватку від дифтерії. Про це повідомляє Закарпатський обласний центр здоров’я.

Зазначається, що сироватку від дифтерії доправили із сусідніх областей: по три флакони дифтерійного антитоксину дали Львівська та Чернівецька області, два – Івано-Франківська.

Ще 100 флаконів антитоксину, додали в центрі здоров’я, придбала Індія. Наразі перевіряється наявність реєстрації цього препарату в Україні.

“Якщо він відповідатиме всім вимогам, то вже 30 жовтня його доставлять літаком в Ужгород. Наразі стан хворих на дифтерію стабільний, нових випадків захворювання не виявлено”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 17 жовтня з діагнозом «дифтерія» було госпіталізовано студента-іноземця, який навчається на 5-му курсі медичного факультету № 2 Ужгородського національного університету.

22 жовтня до обласної інфекційної лікарні було госпіталізовано ще двох пацієнтів з діагнозом «дифтерія». 

23 жовтня додатково у 12 осіб лабораторно визначили паличку дифтерії, їх усіх також госпіталізували. Цього ж дня було використано всі вісім наявних у Закарпатській області доз протидифтерійної сироватки.

Згодом у МОЗ України ухвалили рішення про перерозподіл 20 протидифтерійних флаконів сироватки для Закарпаття з інших регіонів України.

Як відомо, на медичному факультеті № 2 Ужгородського національного університету навчаються 1400 студентів-іноземців, зокрема з Індії.

Все по темі: дифтерія 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин