Підведені підсумки проведення фестивалю «Солодкий Кременчук – 2019»

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради підведені підсумки проведення фестивалю «Солодкий Кременчук – 2019». Міський голова Віталій Малецький висловив слова вдячності всім, хто був причетним до його організації та проведення. Він підкреслив, що завдяки злагодженій роботі всіх служб міста Третій фестиваль смаколиків і солодощів було проведено на високому рівні.

Особливі слова вдячності він адресував місцевим товаровиробникам і гостям Кременчука, які щороку підтримують ідею проведення фестивалю і заздалегідь розпочинають готуватися до участі в ньому, готуючи кременчужанам смачні приємні «сюрпризи».

 Керівник міста  висловив подяку і працівникам комунальної сфери, які забезпечували на фестивалі чистоту та порядок, додаючи своєю роботою приємні враження до святкувань.  Він також відзначив роботу колективів закладів культури, спорту, позашкільної освіти, які організовували культурно –масові, спортивні  заходи, які розважали і створювали атмосферу свята.  А також подякував  службовцям правоохоронних органів, які  цілодобово патрулювали місто, регулювали рух автотранспорту тощо, медичним працівникам та рятувальним службам, які чергували у місцях масового гуляння населення і оперативно приходили на допомогу.

Цього року  участь у фестивалі «Солодкий Кременчук» було зареєстровано рекордну кількість учасників – більше 180 об’єктів господарювання з Кременчука та інших міст України.  За свій внесок у промоції нашого міста, на формування його позитивного іміджу вони були відзначені грамотами та подяками.  

Все по темі: "Солодкий Кременчук" 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин