Кременчук оновився новою прибиральною технікою

Презентацію комунального  новопридбання було проведено  засновником управляючої компанії «Місто для людей» Русланом  Крамаренком і директором управляючої компанії «Місто для людей Кременчук» Сергієм Зінченком.  

Нова техніка використовуватиметься на прибиранні закріплених за управляючою компанією територій. Вона є сучасною та багатофункціональною.  Завдяки різним насадкам може використовуватися у всі пори роки. Серед новинок – мульчур, технічні можливості якого дозволяють  залишати скошену траву в якості добрива в ґрунті;  потужній вакуумний агрегат, який після прибирання не залишає за собою ані опалого сухого листя, ані навіть пилу; ранцевий повітрядув, який використовуватиметься на прибиранні газонів. Цими новими зразками техніки забезпечуватимуть мобільну бригаду робітників МДЛ, які проводитимуть комплексне прибирання зон житлових забудов.   

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що нова концепція прибирання полягає в тому, щоб замінити важку ручну працю двірників на механізовану. Практика прибирання територій мобільними бригадами широко використовується в європейських країнах. Як показує досвід європейців, вона є ефективною. Сьогодні техніка була випробувана на одній із проблемних  ділянок міської території. Результат від роботи мобільної бригади вже з першого разу вражає.

 Керівник міста підкреслив, що управляюча компанія «Місто для людей» займається обслуговуванням житлових забудов і житла в різних регіонах, але саме Кременчук став першим учасником проекту з застосування європейського підходу до прибирання бригадами, що дасть можливість комплексно і якісно прибирати закріплені території.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин