На Петрівку тролейбусом

Запуск тролейбусів, в яких будуть встановлені підсилені батарейні комплекси, має відбутися вже цього року. Їздитиме  цей транспорт новим тролейбусним маршрутом «1+»  в кварталі 304 від Колісного заводу до Петрівки. Про це на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомив міський голова Віталій Малецький.

Керівник міста зазначив, що фахівці в сфері електротранспорту називають кременчуцький проект унікальним, бо в нашому місті вперше в Україні на маршрутах, де немає тролейбусного сполучення, перевезення пасажирів здійснюватиметься електротранспортом на автономному ходу. Наразі на КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» проводяться роботи з налагодження посилених батарейних комплексів.

Нагадаємо, до цього часу тролейбусного сполучення в кварталі 304  на відрізку автошляху від Колісного заводу до Петрівки через відсутність контактних ліній не було. З появою ж  в автопарку КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» нового сучасного електротранспорту з автономним ходом пуск тролейбусів у віддалений мікрорайон міста став  можливим.  Для цього поточного року шляховики провели в ньому дорожні роботи з облаштуванням тролейбусного розвороту.  

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин