Кременчуцькі патрульні заміряли ями на дорогах

У жовтні, інспектори Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук провели комісійне обстеження. Мета таких заходів полягає у визначення експлуатаційного стану, готовності до роботи в осінньо-зимовий період автомобільних доріг та залізничних переїздів.

Так, за місяць проінспектовано дороги загального користування на території Кременчуцького, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів.

Особливу увагу звертали на стан дорожнього покриття, технічних засобів регулювання дорожнім рухом вулиць та залізничних переїздів, забезпечення видимості, стан тротуарів та інженерних споруд.

КАТП-1628 заготовлено в повному обсязі протиожеледні матеріали, а снігоочисна техніка в кількості 25 одиниць готова до роботи.

Але обійшлось не без недоліків, на усунення яких інспектори відділення безпеки дорожнього руху вручили 17 приписів та вимог. Крім того, під час комісійного огляду посадових осіб відповідних дорожніх та комунальних організацій притягнуто до адміністративної відповідальності й складено 7 адміністративних матеріалів.

Все по темі: поліція  ями 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
3 Квітня, 2020 П’ятниця
2 Квітня, 2020 Четвер
1 Квітня, 2020 Середа
більше новин