Мер Малецький закликає кременчужан підтримати проект “Безпечне місто”

Проектом передбачено встановлення камер відеоспостережень у закладах освіти, охорони здоров’я, парках, скверах, місцях загального користування міста тощо, створення ситуаційного центру, куди стікатиметься інформація з камер і можна буде стежити за ситуаціями та подіями в режимі онлайн.

Впровадження цього проекту допоможе попереджати та оперативно реагувати на правопорушення спеціалістам відповідних служб, а тим самим – забезпечити безпеку громадянам.

Наш проект у всеукраїнському переліку громадських ініціатив  має назву «Впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади Кременчука», він розміщений під номером 10. Його можна підтримати за цим посиланнямНині наш проект лідирує у Полтавській області.

“Цей проект передбачає унікальну можливість зробити  наше місто більш безпечним і комфортним. Він враховує європейський досвід у створенні таких систем. Я впевнений, що наш проект переможе. Запрошую всіх приєднатися до підтримки нашого кременчуцького проекту,”  – підкреслив мер.

Все по темі: "Безпечне місто"  мер 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин