На третій день знайомства у дівчини вкрав 18 тисяч

У Миргороді на Полтавщині раніше судимий чоловік на третій день після знайомства з жінкою обікрав її на 18 тис. грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Миргородського райвідділу поліції.

45-річна мешканка Миргорода через оголошення в газеті познайомилась з 50-річним чоловіком, майже рік з ним листувалась, планувала спільне життя після його повернення “із заробітків” і навіть не здогадувалась, що спілкується з пройдисвітом, мета якого – її гроші.

Відсутність банківської кредитної картки жінка виявила на третій день після зустрічі з “коханим”, вже після того як з банку почали надходити повідомлення про транзакцію грошей. Сам псевдокавалер забрав свої речі і зник в невідомому напрямку.

Під час досудового розслідування детективи Миргорода з’ясували особу крадія і місце його знаходження. 50-річний мешканець Рівненщини був затриманий місцевими слідчими. Зараз він перебуває під вартою та очікує суду. Подібні злочини шахрай вчиняє не вперше: знайомиться з жінками, обкрадає їх і зникає.

За викрадення банківської картки та крадіжки з неї грошей детективи оголосили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтями 357 та 185 Кримінального кодексу України.

В разі доведення вини на злочинця чекає максимальний термін покарання – позбавлення волі на строк до п’яти років.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин