Ще 7 квартир готові для учасників АТО

У Кременчуці триває робота з  виконання міської Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, організації об’єднаних сил і  членів їх сімей.  Фінансування будівництва (придбання) житла за цією програмою здійснюється:

– за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання місцевих програм забезпечення житлом учасників бойових дій та членів їх сімей в розмірі до 25% опосередкованої вартості спорудження житла та в межах нормативної площі, що надається громадянам;

– за рахунок коштів міського бюджету в розмірі 25% опосередкованої вартості спорудження житла та в межах нормативної площі, що надається громадянам;

– за рахунок коштів учасника Програми – в розмірі не менше
50% опосередкованої вартості спорудження житла та в межах нормативної площі, що надається громадянам.

На сьогоднішній день, учасники АТО, ООС  та їх родини можуть придбати житло на пільгових засадах у  тих багатоповерхівках Кременчука, що внесені до переліку об’єктів житлового будівництва, на придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти бюджетної підтримки. Наразі до реалізації готові 25 квартир.   Зокрема, мова йде про будинок по провулку Героїв Бреста, 79 б, де  в наявності є 5 однокімнатних квартир, по пров. Олега Кошового, 12 – 10 однокімнатних квартир і 2 – двокімнатні квартири, на вул. Нагірній, 6 – 1 двокімнатна квартира.  

Варто відзначити, що відтепер до вищезазначеного переліку внесено ще 1  об’єкт житлового будівництва, розташований  на вул. Лейтенанта Покладова, 29/42. Після введення будинку в експлуатацію в  ньому учасники АТО та ООС на пільгових умовах зможуть придбати 7 квартир.

До уваги зацікавлених осіб! Консультації щодо участі у житлових пільгових програмах надаються в департаменті соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області  за адресою: м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, буд. 54.  а також  у КП «Квартирне управління» за адресою, вул. 1905 року, 32 або в Центрі надання адміністративних послуг площа Перемоги, 2 (кожного тижня у вівторок і п’ятницю із 09.00 до 11.00 год.).

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин