1 мільйон на інсулін

На засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради міський голова Віталій Малецький наголосив на тому, що наразі існує проблема, пов’язана з відсутністю фінансування з боку державного бюджету для забезпечення хворих на цукровий діабет безкоштовним інсуліном. Щоб підтримати інсулінозалежних кременчужан і забезпечити  їх безкоштовними життєво необхідними медпрепаратами, вирішено прийняти рішення   про перерозподіл коштів міського бюджету в сумі 1 млн. грн.  по розпоряднику бюджетних коштів управлінню охорони здоров’я  Кременчука. У такому випадку питання забезпеченості інсулінозалежних кременчужан безкоштовним інсуліном до кінця року буде закритим.

Разом із цим Віталій Малецький зазначив, що на забезпечення безкоштовним інсуліном кременчуцьких діабетиків із обласного бюджету має надійти 1,3 млн. грн.. Наразі робота в цьому напрямку ведеться. Відповідне рішення має ухвалити сесія Полтавської обласної ради..

За інформацією начальника управління охорони здоров’я міста Максима Середи, в останні роки з боку державного бюджету спостерігається катастрофічне недофінансування в частині забезпечення безкоштовним інсуліном. Зокрема, в 2018 році Кременчук отримав 46% коштів від мінімальної потреби, у 2019 році – 42%.  Варто відзначити, що цього року не було співфінансування з обласного бюджету для забезпечення кременчужан, хворих на цукровий діабет, безкоштовним інсуліном. 

Все по темі: інсулін 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин