КрАЗівський гуртожиток залишився без тепла та електрики

Мешканці будинку 14А по вул. Вадима Пугачова вийшли на акцію протесту. Це багатостраждальний гуртожиток заводу КрАЗ, який кілька років тому хотіли продати разом з мешканцями, а тепер залишили без тепла й електрики.

Цей відомчий будинок не був підключений до опалення, а сьогодні, о сьомій ранку, у ньому ще й вимкнули електрику. Причина – у боргах жевагівського підприємства.

При цьому самі мешканці регулярно сплачують за комунальні послуги КрАЗу, але гроші буквально зникають на його рахунках, як у ямі.

“Жеваго довів завод до ручки, люди сидять місяцями без зарплати, а тепер ще й без тепла та електрики, – обурюються мешканці гуртожитку. – Ми не можемо  приготувати  дітям їжі чи навіть нагріти води, адже газу в будинку немає, стоять електроплити.”

Обурені мешканці будинку викликали поліцію, вони навіть готові палити шини та вимагають негайно прибути до них керівників КрАЗу.

Перший заступник мера Володимир Пелипенко, який за дорученням Малецького приїхав на зустріч з мешканцями будинку, також повідомив, що з понеділка комунальні служби візьмуть на себе подачу тепла на гуртожиток.

І що найважливіше – керівництво міста почне роботу над тим, що забрати будинок з власності КрАЗу в комунальну власність. Це дасть змогу мешканцям приватизувати свої квартири та укласти прямі договори з надавачами комунальних послуг.

Також у схожій ситуації опинилися мешканці ще трьох КрАЗівських будинків, що розташовані на вулиці Маяковського. Там теж за комунальні послуги платять КрАЗу,  а завод продовжує накопичувати борги перед обленерго та іншими постачальникам послуг. Керівницьво КрАЗу та власник підприємства Жеваго при цьому повністю ігнорують житлові проблеми своїх робітників.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин