«Місто для людей Кременчук» приєдналися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Сьогодні до Дня української писемності та мови Українське радіо провело вже 19 щорічну акцію “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності”.

Він був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку слухачі, а віднедавна й телеглядачі можуть взяти участь у написанні диктанту й перевірити, наскільки добре вони знають рідну мову. Пишуть диктант і за межами України. Торік наприклад на адресу Українського радіо надійшло 32779 диктантів. З них без помилок написали 311 учасників.

«МДЛ Кременчук», як і велика кількість українців і не тільки, з радістю приєдналися до написання Всеукраїнський радіодиктанту національної єдності.

«Наша компанія завжди бере участь у різних акціях. Ми завжди відкриті для чогось нового. Ось і в цей день ми з задоволенням приєдналися до цієї дійсно важливої акції. Адже в першу чергу цей диктант, це спосіб не тільки перевірити себе в орфографії і знанні рідної мови, а й об’єднати багатьох українців в цій важливій справі.

Адже писемність та мова одне з тих, що виділяє нашу країну від багатьох інших і це ні в якому разі забувати ніяк не можна. Наш дружній колектив з легкістю і задоволенням написали цей диктант тому що всі ми любимо свою рідну мову. Звичайно не обійшлося без помилок, але як то кажуть не помиляється тільки той, який нічого не робить. А ось помилку, яку дійсно не можна допускати, так це почати забувати свою рідну мову і традиції свого народу.

Наша компанія вітає всіх із наступаючим Днем украї́нської писе́мності та мо́ви і бажає завжди пам’ятати про своє коріння, традиції свого народу та рідну мову – говорить директор компанії” Місто для людей Кременчук » Сергій Зінченко.

Зі інформацією компанії “Місто для людей Кременчук”.

Все по темі: "Місто для людей Кременчук"  компанія  радіодиктант єдності 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин