На Пивзаводівському шляхопроводі тривають ремонтні роботи

КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» виконує  низку заходів щодо недопущення подальшої руйнації прогонної частини та несучих конструкцій на Пивзаводівському мосту. Ці роботи організовані за дорученням міського голови Віталія Малецького, який поставив перед шляховиками міста завдання забезпечити безаварійну експлуатацію даного шляхопроводу до його капітального ремонту.  

За інформацією головного інженера ШРБУ Олексія Загорулька, наразі дорожники проводять демонтаж асфальтобетонного  покриття на прогонній частині мосту, щоб визначити технічний стан цієї конструкції на несучих систем. Після цього підприємством будуть вжиті заходи щодо попередження подальшої руйнації шляхопроводу до проведення на ньому капітального ремонту.

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з метою запобігання подальшої руйнації Пивзаводівського шляхопроводу затверджені схеми об’їзду для великотоннажного транспорту. Контроль за дотриманням рішення покладається на патрульних поліцейських.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин