На Пивзаводівському шляхопроводі тривають ремонтні роботи

КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» виконує  низку заходів щодо недопущення подальшої руйнації прогонної частини та несучих конструкцій на Пивзаводівському мосту. Ці роботи організовані за дорученням міського голови Віталія Малецького, який поставив перед шляховиками міста завдання забезпечити безаварійну експлуатацію даного шляхопроводу до його капітального ремонту.  

За інформацією головного інженера ШРБУ Олексія Загорулька, наразі дорожники проводять демонтаж асфальтобетонного  покриття на прогонній частині мосту, щоб визначити технічний стан цієї конструкції на несучих систем. Після цього підприємством будуть вжиті заходи щодо попередження подальшої руйнації шляхопроводу до проведення на ньому капітального ремонту.

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з метою запобігання подальшої руйнації Пивзаводівського шляхопроводу затверджені схеми об’їзду для великотоннажного транспорту. Контроль за дотриманням рішення покладається на патрульних поліцейських.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин