Незабаром нові тролейбуси поїдуть через Крюківський міст

Вчора, 14 листопада, підписано договір на постачання нових низькопідлогих дванадцятиметрових  тролейбусів на автономному ходу, що, як і обіцяла міська влада, сполучатимуть центральну частину Кременчука з Крюковим та віддаленими мікрорайонами міста.  Договір підписали міський голова Віталій Малецький та представники заводу – виробника –  директор Представництва ВАТ«УКХ «Бєлкоммунмаш» в Україні Костянтин Ємєльянов,  директор ТОВ «БКМ-Україна» Микола Романюк у присутності  свідка Галини Маркової.

Варто зазначити, що тролейбуси, подібні до тих, що  замовляє Кременчук, успішно експлуатуються в містах Республіки Бєларусь: Гродно, Вітебськ, Гомель.  Вони досить добре зарекомендували себе з технічної сторони, зручні як для пасажирів, так і в обслуговуванні.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що кременчуцькі тролейбуси повинні бути якісними і комфортними. А основне – відповідати тим експлуатаційним характеристикам, які прописані в договорі. З появою чергової партії нових тролейбусів місто зможе вирішити питання транспортного сполучення між лівобережною та правобережною частинами міста.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин