Незабаром нові тролейбуси поїдуть через Крюківський міст

Вчора, 14 листопада, підписано договір на постачання нових низькопідлогих дванадцятиметрових  тролейбусів на автономному ходу, що, як і обіцяла міська влада, сполучатимуть центральну частину Кременчука з Крюковим та віддаленими мікрорайонами міста.  Договір підписали міський голова Віталій Малецький та представники заводу – виробника –  директор Представництва ВАТ«УКХ «Бєлкоммунмаш» в Україні Костянтин Ємєльянов,  директор ТОВ «БКМ-Україна» Микола Романюк у присутності  свідка Галини Маркової.

Варто зазначити, що тролейбуси, подібні до тих, що  замовляє Кременчук, успішно експлуатуються в містах Республіки Бєларусь: Гродно, Вітебськ, Гомель.  Вони досить добре зарекомендували себе з технічної сторони, зручні як для пасажирів, так і в обслуговуванні.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що кременчуцькі тролейбуси повинні бути якісними і комфортними. А основне – відповідати тим експлуатаційним характеристикам, які прописані в договорі. З появою чергової партії нових тролейбусів місто зможе вирішити питання транспортного сполучення між лівобережною та правобережною частинами міста.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин