Обережно під час опалювального сезону!

18 листопада 2019 року на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, яке проходив перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, розглядалося питання про недопущення виникнення пожеж та вжиття заходів щодо запобігання загибелі людей від пожеж у житловому та приватному секторі міста під час опалювального періоду.

За інформацією заступника начальника Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Полтавській області Дмитра Майорова,  з початку  2019 року у Кременчуці  трапилося 154 пожежі ( проти 140 за відповідний період 2018 року) під час яких загинуло 2 особи.  На 38% збільшилися і матеріальні збитки від них. Більшість пожеж виникає через необережне поводження з вогнем або коротке замкнення електропроводки. Дмитро Майоров зазначає, що Кременчуцьким міськрайонним управлінням Головного управління ДСНС України у Полтавській області постійно проводиться роз’яснювальне робота з населенням, учнями навчальних закладів міста, в тому числі і через ЗМІ, щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки. В той же час він наголошує, що у зимовий період жителі міста мають бути особливо пильними використовуючи електроприлади, газове або пічне опалення.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко підкреслив, що  особливу увагу під час проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті  необхідно приділити одиноким людям похилого віку, багатодітним та неблагонадійним родинам, людям з обмеженими фізичними можливостями. Він також звернувся до ПАТ «Кременчукгаз» з проханням провести обстеження технічного стану внутрішньо будинкових систем газопостачання, газового обладнання житлових будинків.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин