У Кременчуці проводять інвентаризацію пожежних гідрантів

Про це йшла мова сьогодні на засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС, де розглядалося питання про стан утримання джерел зовнішнього пожежного водопостачання на території м. Кременчука.

За інформацією заступника начальника Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Полтавській області Дмитра Майорова, протягом вересня – листопада працівниками управління спільно з фахівцями КП «Кременчукводоканал» проводиться  обстеження  пожежних гідрантів, які є у місті. Такі роботи вже проведено на правобережній частині міста та на Молодіжному.

За словами заступника директора КП «Кременчукводоканал» Романа Міхєєва, робота з паспортизації пожежних гідрантів на підприємстві проводиться з 2 кварталу поточного року. Проведені перевірки показують, що є гідранти, які знаходяться у робочому стані, є такі, що потребують ремонту або заміни, а також  ті, що мають бути виключені з переліку. Роман Михєєв говорить, що із 220 об’єктів,  обстежених на лівобережній  частині міста, 73 потребували  ремонту, 35 з них на даний час вже відремонтовано. Щодня працівниками КП «Кременчукводоканал» проводиться ремонт 2-3 пожежних гідрантів. Цю роботу буде продовжено і в 2020 році.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко звернув увагу комунальників на необхідність першочергового ремонту гідрантів у зоні житлової забудови, адже коли виникають пожежі, відлік часу йде на секунди,  тож від справності протипожежного обладнання залежить життя людей.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин