У Кременчуці сучасна система оплати проїзду

Ввести автоматизовану систему обліку оплати проїзду планують задля покращення якості наданих послуг пасажирам громадського транспорту,  підвищення прозорості та точності обліку фактично наданих послуг перевезення пільгових та інших категорій пасажирів,  отримання повної та  достовірної інформації про виконану транспортну роботу та обсяги пасажироперевезень на різних маршрутах в різні часові періоди дня тощо. 

На шляху реалізації впровадження вищевказаного проєкту на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 15 листопада було затверджено кілька рішень, а саме,  про «Утворення конкурсного комітету  з визначення особи, уповноваженої  на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в м. Кременчуці та здійснення справляння плати за транспортні послуги в м. Кременчуці» та «Положення про оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в м. Кременчуці».

До речі, поступово такими системами планують обладнати всі транспортні засоби, що працюють на ринку громадського пасажиро перевезення, незалежно від форм власності.

Все по темі: гроші  проїзд 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин