Автокразівський гуртожиток з опаленням

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зустрівся з жителями Автокразівського гуртожитку, де існували проблеми з підключенням теплоносія. Варто зазначити, що цей об’єкт житлового фонду, який перебуває на балансі ПрАТ «АвтоКрАЗ»,  до цього часу через борги балансоутримувача перед теплопостачальником  не був підключений до  централізованого опалення.

Сьогодні завдяки втручанню міської влади опалення в оселях жителів Автокразівського гуртожитку з’явилося. На момент інспектування температура повітря в кімнатах розпочала підвищуватися.

Володимир Пелипенко наголосив, незважаючи на те, що жителі гуртожитку своєчасно сплачують за комунальні послуги ПрАТ «АвтоКрАЗу», ці кошти балансоутримувач житла на рахунки теплопостачальника не перераховував. Це і стало причиною не підключення теплоносія до гуртожитку, жителі якого стали заручниками цієї ситуації. Володимир Пелипенко підкреслив, що подібне не повинно повторюватися, тому міська влада ініціюватиме вирішення питання щодо передачі гуртожитку у комунальну власність.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин