Автокразівський гуртожиток з опаленням

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зустрівся з жителями Автокразівського гуртожитку, де існували проблеми з підключенням теплоносія. Варто зазначити, що цей об’єкт житлового фонду, який перебуває на балансі ПрАТ «АвтоКрАЗ»,  до цього часу через борги балансоутримувача перед теплопостачальником  не був підключений до  централізованого опалення.

Сьогодні завдяки втручанню міської влади опалення в оселях жителів Автокразівського гуртожитку з’явилося. На момент інспектування температура повітря в кімнатах розпочала підвищуватися.

Володимир Пелипенко наголосив, незважаючи на те, що жителі гуртожитку своєчасно сплачують за комунальні послуги ПрАТ «АвтоКрАЗу», ці кошти балансоутримувач житла на рахунки теплопостачальника не перераховував. Це і стало причиною не підключення теплоносія до гуртожитку, жителі якого стали заручниками цієї ситуації. Володимир Пелипенко підкреслив, що подібне не повинно повторюватися, тому міська влада ініціюватиме вирішення питання щодо передачі гуртожитку у комунальну власність.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин