Федоров анонсував появу “паспорта в смартфоні”

У додатку “Дія” планується оцифровувати всі документи.

Серед планів Міністерства цифрової інформації на 2020 рік – впровадження паспортів в електронному форматі. Про такі плани віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

За його словами, через рік українці зможуть пересуватися по країні без паспорта, маючи цифровий паспорт у програмі “Дія”. “У додатку ми плануємо на першому етапі оцифровувати всі документи.

Починаючи від прав, техпаспорта, та ще такий спойлер дам – паспорт громадянина. Ми хочемо змінити спосіб мислення наших людей. Ми хочемо зробити так, щоб через рік всі не думали про пластик, а могли спокійно пересуватися по країні, маючи просто смартфон”, – сказав Федоров.

Також віце-прем’єр-міністр зазначив, що на початку наступного року вже запустять паспорт в електронному форматі, де буде можливість отримати послуги щодо існуючого паспорта в смартфоні.

Як повідомлялося, уряд підтримав ініціативу щодо впровадженню цифрових водійських посвідчень і віртуальних номерних знаків. Крім того, Кабмін підтримав проект закону про спрощення процесу присвоєння та видачі номерних знаків.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив конкурс на бренд-особу для демоверсії електронних водійських посвідчень, яку оберуть 23 листопада.

Раніше Міністерство цифрової трансформації України та компанія VISA підписали меморандум про співпрацю у створенні консалтингових зон для малого і середнього бізнесу і в сфері розвитку державних послуг онлайн. 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин