Кременчук допомогає Світловодську

Кременчуцьку техніку було направлено міським головою Кременчука Віталієм Малецьким на прохання міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак.

Варто зазначити, що до цього часу об’єкти соціальної та житлової сфери Світловодська через низку певних обставин не підключені до теплоносія.   У той час, коли опалювальний сезон було розпочато у всіх адміністративних одиницях України, жителі Світловодська вимушені жити та працювати в неналежних температурних  умовах.

На вирішення технічних проблем, які виникли на теплових мережах сусіднього до Кременчука міста та порятунок його жителів  у Світловодськ прибули дві ремонтні бригади кременчуцьких комунальників  та спеціальна техніка: екскаватори, автокран та спецавтомобіль.

Наразі спеціалісти КП  “Теплоенерго” та КП «Кременчукводоканал»  долучилися до ліквідації аварійних поривів на мережах теплопостачання. Як виявилося, і магістральні, і будинкові  трубопроводи Світловодська  перебувають у вкрай занедбаному стані.  

Жителі Світловодська приємно вражені допомогою кременчужан. Вони  вірять, що за допомогою кременчуцьких комунальників опалення в житловій і соціальній сфері з’явиться найближчим часом. 

Нагадаємо, у Кременчуці опалювальний сезон було розпочато вчасно. Завдяки плановій підготовці теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період підключення до теплоносія було проведено в короткі строки та з мінімумом проблемних ситуацій, які оперативно вирішувалися. Заклади соціальної сфери Кременчука вже з 15 жовтня були з опаленням, а житлові будинки – 28 жовтня.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин