Кременчук продовжує допомагати Світловодську

Сьогодні до бригад КП «Теплоенерго» та КП «Кременчукводоканал» долучилися працівники управляючої компанії «Місто для людей Кременчук». Управителі житловим фондом із нашого міста перевіряють технічну  готовність будинкових мереж сусіднього міста до підключення теплоносія. У деяких будинках бригадами МДЛ були організовані роботи з ліквідації поривів на трубопроводах, які виникли під час гідравлічних випробувань та заповнення систем центрального опалення.   

Нагадаємо, незважаючи на те, що опалюваний сезон в Україні стартував близько місяця тому, в силу певних обставин об’єкти житлового фонду та соціальної сфери Світловодська до цих пір не були підключені до теплоносія. За дорученням міського голови Віталія Малецького,  на допомогу жителям сусіднього міста були направлені бригади комунальних підприємств Кременчука.

За інформацією оперативного штабу,  вчора ввечері  60% будинків Світловодська  вже  отримали теплоносій. Робота з запуском тепла в оселях світловодчан продовжуються.

Нагадаємо, що у Кременчуці завдяки плановій підготовці теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період підключення до теплоносія було розпочато вчасно. Зокрема, заклади соціальної сфери Кременчука вже з 15 жовтня були з опаленням, а житлові будинки – 28 жовтня.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин