Кременчуцькі комунальники вже готові до зими

27 жовтня на базі КП «Кременчуцьке автотранспортне підприємство 1628» перший заступник Володимир Пелипенко провів штаб, де перед керівниками підприємств і служб житлово-комунальної сфери  були окреслені завдання на період роботи взимку та в умовах нестабільної синоптичної ситуації. 

Участь у роботі засідання взяли заступник міського голови Валерій Декусар, директор департаменту ЖКГ міста Іван Москалик.  Кожен керівник комунального підприємства доповів про готовність техніки, яка може бути залученою на посипанні та прибиранні доріг.

За інформацією директора КП «КАТП – 1628» Сергія Шияна, до прибирання території міста від снігу залучатиметься  34 одиниці техніки різних комунальних підприємств.  Наразі 11 автомобілів обладнані відвалами. Ще  2 автомобілі, що задіяні на вивезенні опалого листя, за необхідності будуть оперативно дообладнані відвалами.   Традиційно 2 автомобілі чергуватимуть на мостовому переході через річку Дніпро та Пивзаводівському шляхопроводі. Для того, аби одночасним прибиранням охопити територію всього міста на автотранспортному підприємстві у попередні роки було розроблені  транспортні маршрути, на яких працюватиме по 4 одиниці спецтехніки.  Сергій Шиян також повідомив, що в резерві у КАТП є 1540 т солі, це на 3 вагони більше, ніж минулого року.

Керівник КП «Благоустрій Кременчука» Віктор Василенко наголосив, що автотранспортний цех підприємства забезпечений 30 одиницями тракторної техніки, яка залучатиметься на прибиранні дворів від снігу. В кожен мікрорайон міста направлятиметься по 1 трактору. Схеми комунікацій між водіями транспортних засобів і інспекторами з благоустрою мікрорайонів відпрацьовані. На розчистці зупинок громадського транспорту, тротуарів і пішохідних переходів працюватимуть 13 бригад підприємства, минулого року на цих ділянках  працювали 11 бригад підприємства. Для посипання ділянок, які входять до зон відповідальності підприємства,  придбано  100 посипального матеріалу.

Станом на сьогоднішній день управляюча компанія «ЖРБС» має в наявності 2 одиниці техніки малої механізації. На випадок великого снігопаду керівництво підприємства обіцяє вивести  у двори вийдуть прибирати сніг 250  двірників. Керівник управляючої компанії «Місто для людей» відзвітував про наявність 2  одиниць тракторної техніки. Прибиратимуть двори від снігу 60  двірників, 2 мобільні бригади із 5-10 осіб. Посипальним матеріалом обидві керуючі компанії забезпечені.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко дав доручення  своїм підлеглим, директорам комунальних підприємств тримати ситуацію з погіршенням погодних умов на постійному контролі. Він  також звернув увагу очільників управляючих компаній на тому, щоб вони заздалегідь розробили графіки чергувань двірників на внутришньоквартальних територіях  у вихідні дні  та забезпечили цих працівників усім необхідним посипальним матеріалом. 

Беручи до уваги синоптичні прогнози, коливання температур в межах «мінусових» і «плюсових» температурних показників, Володимир Пелипенко дав завдання керівникам підприємств, відповідальних за утримання доріг у належному стані, в першу чергу організовувати роботи з розчистки снігу на маршрутах руху громадського транспорту, під’їздах до закладів освіти та медицини, інших об’єктів соціальної сфери. Окрім того, особливу увагу приділяти контролю за технічним станом ливнівок, їх спроможністю пропускати талу воду, аби не допускати скупчення води на шляху руху транспорту та пішоходів.  

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин