Кременчуцькі комунальники готуються погіршання погоди

Вночі очікується погіршення погодних умов, опади у вигляді снігу товщиною до 6-7 см, тож заступник міського голови Валерій Декусар поставив перед керівниками житлово-комунальних підприємств завдання бути готовими до виконання робіт з розчищення Кременчука від снігу.

Комунальники прозвітували віце-меру, що техніка і працівники підприємств  з вечора заступають на нічне чергування і будуть готові вийти на вулиці міста для ліквідації наслідків негоди.

З 18.00 чергуватимуть 12 автомобілів КАТП-1628 із соляно-піщаною сумішшю на випадок ожеледиці, готові до роботи і 29 автомобілів з відвалами. Вони будуть задіяні, якщо снігопад буде посилюватись. Є на підприємстві і необхідний запас солі.

На вулицях міста  також працюватимуть 12 одиниць тракторної техніки зі щітками КП “Благоустрій Кременчука”. Вони будуть розподілені по мікрорайонах: 4 працюватимуть – у Крюківському, 8 – у Автозаводському. Комінальна техніка працюватиме під керівництвом спеціалістів із благоустрою Автозаводської та Краківської районних рад.  Бобкети та 13 бригад працівників КП «Благоустрій Кременчука» з 5 години ранку розчищатимуть від снігу зупинки громадського транспорту, пішохідні переходи,  території, закріплені за підприємством та інші.

З 5.30 – 6.00 ранку вийдуть на роботу усі двірники управляючих компаній ( загалом їх  близько 350 працівників), які прибиратимуть прибудинкові території. Все необхідне обладнання вони мають,  матеріал для посипання  заготовлений.

Заступник міського голови Валерій Декусар особливу увагу просив звернути на посипання та розчищення від снігу головних транспортних магістралей, мостів, підйомів та спусків, доріг до лікувальних та навчальних закладів, зупинок громадського транспорту, пішохідних доріжок та переходів.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин