У Кременчуці почали штрафувати водіїв за перевезення дитини без автокрісла

На кременчужанина тиждень тому поліціянти склали протокол про адмінпорушення за статтею 121 ч. 10 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Закон про обов’язкові дитячі автокрісла вступив у дію. 29 жовтня ВР схвалила введення штрафів, і ось нещодавно кременчуцькі патрульні виписали перший штраф в області.

Як повідомляє прес-офіцер ГУНП в Полтавській області, взагалі поліцейські намагаються обмежитися попередженням та профілактичними бесідами, але це ненадовго. Де один, там і два.

За порушення правил перевезення дітей водіям доведеться сплатити штраф у розмірі 510 гривень, а якщо попався вдруге, то вже буде 810 гривень. Звичайно, заборона щодо перевезення дітей віком до 12 років та зростом до 145 см у автомобілях була й раніше, але тоді штрафи не були передбачені.

Варто також зауважити, що цей закон стосується й перевезень у таксі, крім маршруток, бо там діють свої закони.

“Закон доповнює статтю 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення частинами 10 та 11, у яких встановлюється адміністративна відповідальність за порушення правил перевезення дітей та за вчинення такого правопорушення повторно протягом року відповідно”, – повідомив прес-офіцер ГУНП Полтавщини.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
13 Січня, 2020 Понеділок
10 Січня, 2020 П’ятниця
більше новин