В СК «Нафтохимик» пройшла благодійна спартакіада під егідою «Укртатнафти»

3 грудня у спорткомплексі «Нафтохімік» в рамках програми  спеціальної  Олімпіади України та за підтримки  голови правління  ПАТ «Укртатнафта» Овчаренка П.В. для вихованців Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату пройшла благодійна спартакіада, яка була присвячена Міжнародному Дню людей з інвалідністю та Дню благодійництва.

Захід відкрив голова профспілкової організації ПАТ В.П. Хоменко, який зазначив, що Компанія опікується соціальними проектами на постійній основі, і вже більше 15 років надає допомогу Кременчуцькій спеціальній школі-інтернату. Перший віце-мер  В.М. Пелипенко, який був присутній на заході, також відзначив особливу роль підприємства у соціально-економічному розвитку міста.

Вихованці школи-інтернату також отримали солодкі та інші подарунки, а переможцям змагань урочисто були вручені дипломи та кубки. Спільний подарунок закладу від підприємства – сучасна пральна машина. Захід завершився в кафе «Тірамісу» в палаці культури «Нафтохімік», де на гостей «Укртатнафти» чекав святково накритий стіл із частуванням.

Змаганням передував невеликий концерт, що був спеціально підготовлений вихованцями школи-інтернату для своїх шефів – ПАТ «Укртатнафта». А далі, в рамках спартакіади, пройшли змагання з волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу та армрестлінгу. Профактивісти ПАТ «Укртатнафта» на чолі з заступницею голови профкому підприємства О.В. Єгоровою також провели для дітей майстер-клас з виготовлення новорічних сувенірів та різдвяних прикрас. Подарунки, зроблені ними власноруч, від чистого серця були презентовані  гостям.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин