Наступного року продовжать роботи з освітлення вулиць

Про це на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів при розгляді проєкту бюджету по галузі житлово-комунального господарства міста повідомив директор департаменту ЖКГ Іван Москалик. Зокрема, за його інформацією, 600 тис. гривень міських видатків планується спрямувати на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення, 2 млн. грн – на ремонт світлофорних об’єктів.

Окрім того, в проєкті міського бюджету 2020 передбачається понад 5 млн. гривень на спів фінансування проєктів із Північною екологічною  фінансовою  корпорацією  НЕФКО, в рамках якого заплановано продовження капітальної реконструкції мереж зовнішнього освітлення ще на 13 міських вулицях.

Раніше повідомлялося, що наступного року такі роботи передбачено провести на 13 вулицях, які проходять вздовж магістральних шляхів на правому та лівому берегах Дніпра. На них буде проведена капітальна ревізія мереж зовнішнього освітлення, встановлені  системи автоматичного підлаштування до режимів світла  «день-ніч».

Нагадаємо, що у 2016 році Кременчук у співпраці з корпорацією «Нефко»  вже було проведене будівництво та реконструкцію мереж вуличного освітлення, встановлено  сучасні  LED – світильники  на   близько 22 вулицях і провулках правобережжя Кременчука. Дані види робіт проводилися на тих об’єктах вуличної мережі,  де зовнішнє освітлення було відсутнє з 80-х років минулого століття, та де використовувалися лампи  50-ти річної давнини.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин