Учні молодших класів й надалі будуть харчуватися безкоштовно

У Кременчуці продовжуватимуть практику безкоштовного харчування молодших школярів.Таке рішення ухвалили депутати Кременчуцької міської ради під час прийняття міського бюджету на 2020 рік.

Нагадаємо, Кременчук є одним із не багатьох населених пунктів України, де в місцевому бюджеті передбачаються видатки  для оплати  харчування школярів початкової школи.  У головному фінансовому документів міста на наступний рік на ці цілі також закладені видатки в повному обсязі від потреби.  

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, якщо дозволятиме бюджетне фінансування, відшкодування коштів із міського бюджету для покращення дитячого раціону вітамінними продуктами, овочами, фруктами та молочними продуктами на цю статтю обов’язково збільшуватиметься.

Що стосується плати за харчування дітей дошкільного віку, які виховуються  в дитячих садках Кременчука, то вона теж частково  здійснюватиметься   за рахунок коштів міського бюджету. Відповідно до нормативних документів батьківська плата за харчування дітей має становити не менше 60% від встановленої вартості харчування на день.  

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин