ФСБ призупинила “справу” моряків

Причини припинення розслідування наразі невідомі

Слідче управління Федеральної служби безпеки Росії призупинило слідство у справі українських моряків. Про це повідомляє адвокат Микола Полозов у Facebook.

“Сьогодні слідчий Слідчого управління ФСБ сповістив про прийняте процесуальне рішення припинити попереднє слідство у справі українських військових моряків”, – заявив Полозов.

За його словами, підстави та мотиви прийнятого процесуального рішення будуть відомі після отримання захистом копії постанови слідства.

Нагадаємо, в РФ раніше заявляли, що три українських судна – буксир “Яни Капу” і малі броньовані артилерійські катери “Нікополь” і “Бердянськ” буксируються з порту Керч до узгодженого місця передачі українській стороні, яка відбудеться 18 листопада близько 12:00.

Зазначимо, що Україна відправила буксири та пошуково-рятувальний корабель “Сапфір” за захопленими Російською Федерацією в Керченській протоці військовими кораблями.

Також була інформація, що з портів “Південне”, “Чорноморське” і “Одеса” за кораблями вийшли пошуково-рятувальний корабель “Сапфір”, буксири “Титан” і “Гайдамака”.

Російські військові захопили кораблі 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки разом з екіпажем, який складався з 24 осіб. В рамках великого обміну полоненими їх передали українській стороні у вересні.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
31 Березня, 2020 Вівторок
30 Березня, 2020 Понеділок
більше новин