Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня  відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту,  проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року.  Україна була однією з шести країн-ініціаторів прийняття оонівського документа.

Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.

Офіційно визнано, що нацистами у період Голокосту було вбито до 6 мільйонів євреїв, з них від 2,2 до 2,5 млн. на території колишнього Радянського Союзу, більшість з них в Україні.

У Кременчуці у роки ІІ Світової війни фашистами було розгорнуто мережу таборів смерті, жертвами яких стало біля 100 тисяч людей, багато з них євреї. На знак пам’яті про загиблих кременчужан єврейської національності у Кременчуці встановлено меморіальний знак, біля якого облаштовано сквер з символічною назвою «Пам’яті жертв Голокосту».

Цього дня  ми не тільки згадуємо жертв нацизму, а й  говоримо про важливість  боротьби з антисемітизмом, расизмом, щоб ніколи не повторилися  масові вбивства людей, які мали місце у роки ІІ Світової війни.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Лютого, 2020 Понеділок
21 Лютого, 2020 П’ятниця
20 Лютого, 2020 Четвер
більше новин