Безкоштовне харчування

У закладах загальної середньої освіти Кременчука приділяють велику увагу організації харчування школярів, як одній із складових повноцінного розвитку дітей. Усі учні молодших класів і  діти пільгових категорій харчуються у школах міста безоплатно за рахунок коштів міського бюджету.

 Діючим законодавством на сьогодні передбачено безкоштовне харчування у закладах освіти лише дітей пільгових категорій.  Проте, міською владою Кременчука, депутатським корпусом було прийнято рішення  фінансувати за рахунок коштів бюджету міста  харчування усіх молодших школярів у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначає: « Ми чи не єдине, мабуть, в Україні місто, де за рахунок міського бюджету гарячі сніданки отримують всі учні 1-4 класів всіх шкіл. Меню розробляється фахівцями з урахуванням побажань дітей та їх батьків. Якість харчування контролюється уповноваженими органами та батьками. Впроваджуються нові страви, в тому числі і від відомого кулінара Євгена Клопотенка. Здоров‘я дітей – постійно в центрі уваги міської влади».

Фахівці міського департаменту освіти наголошують, що до впровадження новел у шкільному харчуванні підходять обережно, поступово впроваджуючи нові страви у шкільне меню, і вивчають, чи до смаку вони дітям. Ті страви, що дітям сподобалися, у меню залишають. Головне – щоб страви були корисними і безпечними, не викликали алергічних або інших негативних реакцій.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин