СБУ блокувала на Львівщині масштабну схему контрабанди

На Львівщині СБУ затримала контрабандиста цигарок, який прикривався неіснуючою дипломатичною недоторканістю. Про це проінформували у прес-центрі Управління Служби безпеки України у Львівській області.

На Львівщині співробітники Служби безпеки України блокували масштабну контрабанду підакцизних тютюнових виробів до країн Європейського союзу. Контрабандист прикривався неіснуючою дипломатичною недоторканістю.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Дрогобича налагодив контрабандні поставки цигарок вітчизняного та білоруського виробництва до Європи. Щоб оминути митний контроль зловмисник показував на кордоні посвідчення «представника продовольчої та сільськогосподарської організації ООН», що надає дипломатичний імунітет та привілеї дипперсоналу. За цим сценарієм контрабандист спочатку діяв на Закарпатті, а потім перемістився на Львівщину.

Затримали псевдодипломата на пункті пропуску Шегині під час чергової спроби незаконного вивезення масштабної партії тютюну за межі України. У його автомобілі знаходилися 150 тисяч пачок контрабандного товару на суму більше 3 млн.грн.

На запит Служби безпеки України МЗС повідомило, що дипломатична карта подана зловмисником фальсифікована, до того ж акредитація українців до продовольчої місії ООН не передбачена нормативними документами організації. Номерні знаки, якими користувався зловмисник, не існують.

Наразі тривають слідчі дії.
Після підрахунку вилученої підакцизної продукції буде складено протокол за ст. 483 Митного кодексу України, а транспортний засіб – вилучено. Також розглядається питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 204 та ст. 358 Кримінального кодексу України.

Операція із викриття контрабандиста проводилася співробітниками УСБУ у Львівській та Закарпатській областях спільно з працівниками управління запобігання і протидії контрабанді та порушення митних правил Галицької митниці Держмитслужби України, а також із залученням Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» Державної прикордонної служби України та військовослужбовців Мостиського прикордонного загону ДПСУ.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин