Туреччина підкреслила, що не визнає анексії Криму

 

Позиція Туреччини в питанні анексії Росією Криму лишається незмінною: Анкара ніколи не визнавала й не визнає її.

Про це під час зустрічі групи українських дипломатів на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Турецькій Республіці Андрієм Сибігою та групи дружби Туреччини та України Великих національних зборів (парламенту – ред.) Туреччини, заявив її голова, депутат від Партії справедливості та розвитку Йилдирим Тугрул Тюркеш, передає кореспондент Укрінформу.

“Як ви знаєте, на всіх зустрічах, засіданнях, ми зазначаємо про це і хочемо зазначити сьогодні, в рамках зустрічі з парламентською групою дружби, що і Турецька держава, і парламент, за будь-яких умов підтримують територіальну цілісність України, ніколи не визнавали та не визнають окупацію півострова Крим. Про це було багато заяв і від нашого уряду, – рішучість та наполегливість в цьому питанні залишаються незмінними”, – сказав Йилдирим Тугрул Тюркеш.

Як відомо, в Анкарі в ході зустрічі з парламентською групою дружби Туреччини та України було обговорено актуальні аспекти українсько-турецьких відносин та напрямки їхнього розвитку. Зустріч відбулася напередодні запланованого на 3 лютого візиту Президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана до Києва у рамках проведення засідання Стратегічної Ради високого рівня між Україною та Туреччиною.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин