В МЗС України повідомили, скільки українських громадян зараз перебувають на території Китаю

У Міністерстві зазначили, що вживають всіх необхідних заходів задля забезпечення безпеки громадян України, які знаходяться у місцевостях, уражених вірусом.

На території Китайської Народної Республіки може перебувати понад півтисячі українців. Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України на запит РБК-Україна.

Як зазначається, на консульському обліку перебувають 592 українців.

“Станом на січень 2020 року, на консульському обліку Посольства України в КНР, а також генеральних консульств України в Шанхаї та Гуанчжоу перебувають 592 громадянина України. Водночас, фактична кількість наших співвітчизників у Китаї може бути значно більшою”, – повідомили у відомстві.

Крім того, у Міністерстві зазначили, що вживають всіх необхідних заходів задля забезпечення безпеки громадян України, які знаходяться у місцевостях, уражених вірусом.

“МЗС України, а також усі причетні ЦОВВ, в межах компетенції, вживають всіх необхідних заходів задля забезпечення безпеки громадян України, які знаходяться у місцевостях, уражених вірусом”, – повідомили в МЗС.

Нагадаємо, у Казахстані з підозрою на коронавірус госпіталізували 54 особи, які прибули з Китаю.

Про це з посиланням на міністра охорони здоров’я республіки Елжана Біртанова повідомляє “Інтерфакс Казахстан”.

Видання tengrinews.kz з посиланням на міністра охорони здоров’я країни інформує, що 38 осіб в Казахстані перебувають в медустановах в умовах максимального санітарного спостереження через ситуацію з коронавірусом.

© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/v-mzs-ukraini-povidomili-skilki-ukrainskikh-gromadyan-zaraz-perebuvayut-na

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин